Porady misia Paddingtona

Witaj!

CZEŚĆ MALI ARTYŚCI, poznajmy się. Mam na imię Miś Paddington, mieszkam w Anglii. Bardzo kocham język angielski, przygody oraz kanapki z dżemem – mam nadzieję, że Wy też.
Zawsze mam przy sobie walizkę pełna przygód, które przytrafiały mi się podczas moich podróży.
Pozwólcie mi zostać z Wami podczas Waszej przygody w przedszkolu. Ze mną przeżyjecie wiele wspaniałych chwil. Opowiem Wam o tym co przeżyłem, jakie miejsca zwiedziłem oraz doradzę jak być szczęśliwym przedszkolakiem. Pomogę Wam również poznać język angielski. Chodźcie ze mną ! COME WITH ME

Jak zostać
przedszkolakiem?

Przede wszystkim musisz poćwiczyć rozstania z rodzicami. Wiem, że może to być bardzo trudną czynnością, dlatego przez pierwsze dni w przedszkolu możesz by razem z mamusią i tatusiem. Pomogą Ci poznać nieznane miejsce. Ja Miś Paddington zrobię wszystko abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Będę z Tobą każdego dnia Twojej przygody.

Jestem Przedszkolakiem!

Zawsze, gdy przyjdziesz do przedszkola udaj się do szatni. Zdejmij tam kurteczkę, zmień buciki. Ważne aby Twoje pantofelki oraz ubranka były wygodne. Pamiętaj również o zapasowych ubrankach. Wchodząc do Sali przywitaj się z Panią i swoimi przyjaciółmi. Nie zapomnij również o mnie! Czekam tutaj na Ciebie każdego dnia. Usiądź na dywanie i zacznij swoją przygodę wspólnie z przyjaciółmi i Misiem Paddingtonem.

Przedszkolak na
medal!

Naszą wspólną przygodą są zajęcia a także zabawa. Zadbajmy aby zabawa była dla nas bezpieczna. Dzielmy się zabawkami z naszymi przyjaciółmi, bądźmy zawsze gotowi do pomocy. Po zabawie przychodzi czas na porządki. Tak jak zabawki w Twoim pokoju, zabawki w przedszkolu mają swoje miejsce. Jest to bardzo ważne abyś się nie potknął i abyś następnego dnia znalazł ulubioną zabawkę bez problemu. Porządkowanie może być świetną zabawą. Obiecuje Ci, że pokaże jak możemy bawić się porządkując!

Biblioteczka Przedszkolaka

A czy wiesz, że w naszym przedszkolu znajdziesz małą biblioteczkę przedszkolaka ? Znajdują się w niej wszystkie tomy opowieści o przygodach Misia Paddingtona. Jestem pewien, że nie możesz się doczekać aby je poznać.

Masz więcej pytań do misia?